Flea Market

Number of items: 959

Furdancs, fa, működik, kopott. h:36cm
12623.

3 000 HUF
10

Fémből készült, 25 db. bakelit lemez tárolására alkalmas tartó. 25x20x20 cm
12624.

2 000 HUF

Rugós cipőkanál, réz, fa nyéllel. h:45 cm
12625.

2 000 HUF

Hold, falidísz, festett fa, jó állapotú
12626.

4 000 HUF

Mini fésülködő asztalka tükörrel, fa, kopott, sérült. m: 25 cm
12627.

4 000 HUF

Török nagy kézzel kapapált rézkaspó, kopott m:17,5 cm, d:25cm
12628.

4 000 HUF

Bakugan Battle Brawlers Játék, egy nagyon könnyen tanulható társasjáték, 2 - 4 játékos részére, az átlagos játékidő rövid, csak 15 perc. A játékmenet erősen épít a moduláris tábla, a pakli tervezés és a terület befolyásolás/irányítás mechanizmusokra.  Vászontáskájában a társas részei. Elképzelhető, hogy hiányos.
12629.

3 000 HUF

Holland fa és porcelán mini díszpapucsok 4 pár.
12630.

3 000 HUF

Konferencia iratlefűzős táska, számológéppel műbőr, jó állapotú. 35,5x27 cm
12631.

3 000 HUF

Fényképtartó, 2db, sérült. 7x11cm és 4,5x6cm
12632.

2 000 HUF

Habüst, réz, korának megfelelő sérülésekkel. d: 28 cm
12633.

2 000 HUF
19

Régi üvegek, 1 db sima "Simontornyai Artézi Kristályvíz Rt" felirattal, és 2 db kristályvizes, 1db Székesfehérvár Karl József és fia címeres, dombornyomott likőrös üveg kopásnyomokkal, apró csorba m: 24 cm és 32 cm között.
12634.

2 000 HUF
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF