Flea Market Number of items: 959
2439334
12623
399
Flea Market
Furdancs, fa, működik, kopott. h:36cm
3 000 HUF
2439337
12624
399
Flea Market
Fémből készült, 25 db. bakelit lemez tárolására alkalmas tartó. 25x20x20 cm
2 000 HUF
2439339
12625
399
Flea Market
Rugós cipőkanál, réz, fa nyéllel. h:45 cm
2 000 HUF
2439405
12626
399
Flea Market
Hold, falidísz, festett fa, jó állapotú
4 000 HUF
2439411
12627
399
Flea Market
Mini fésülködő asztalka tükörrel, fa, kopott, sérült. m: 25 cm
4 000 HUF
2439416
12628
399
Flea Market
Török nagy kézzel kapapált rézkaspó, kopott m:17,5 cm, d:25cm
4 000 HUF
2439428
12629
399
Flea Market
Bakugan Battle Brawlers Játék, egy nagyon könnyen tanulható társasjáték, 2 - 4 játékos részére, az átlagos játékidő rövid, csak 15 perc. A játékmenet erősen épít a moduláris tábla, a pakli tervezés és a terület befolyásolás/irányítás mechanizmusokra. Vászontáskájában a társas részei. Elképzelhető, hogy hiányos.
3 000 HUF
2439453
12630
399
Flea Market
Holland fa és porcelán mini díszpapucsok 4 pár.
3 000 HUF
2439514
12631
399
Flea Market
Konferencia iratlefűzős táska, számológéppel műbőr, jó állapotú. 35,5x27 cm
3 000 HUF
2440408
12632
399
Flea Market
Fényképtartó, 2db, sérült. 7x11cm és 4,5x6cm
2 000 HUF
2440587
12633
399
Flea Market
Habüst, réz, korának megfelelő sérülésekkel. d: 28 cm
2 000 HUF
2440618
12634
399
Flea Market
Régi üvegek, 1 db sima "Simontornyai Artézi Kristályvíz Rt" felirattal, és 2 db kristályvizes, 1db Székesfehérvár Karl József és fia címeres, dombornyomott likőrös üveg kopásnyomokkal, apró csorba m: 24 cm és 32 cm között.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house