Flea Market
Number of items: 959
2443724
12941
399
Flea Market
2 db nyaklánc üveg medállal, bizsu. Kopott. egyik jelzett Mexx 45 cm
1 400 HUF
2443879
12942
399
Flea Market
Tekla gyöngy bizsu ékszergarnitúra, karkötő, akasztós fülbevaló, nyaklánc. Szép állapotban. nyaklánc h: 43 cm
2 600 HUF
2443700
12943
399
Flea Market
Bizsu nyaklánc, türkiz, rózsaszín, arany gyöngyökkel díszítve. Kopott. 55cm
1 400 HUF
2443704
12944
399
Flea Market
Borostyán színű nyaklánc. Kopott. 42cm
1 200 HUF
2443709
12945
399
Flea Market
4 db vegyes bizsu karkötő. Kopott.
1 000 HUF
2443714
12946
399
Flea Market
Borostyán színű üveggel díszített nyakék, bizsu. Kopott. cca 40 cm
1 400 HUF
2443719
12947
399
Flea Market
2 db nyaklánc, bizsu. Kopott. 40 és 45 cm
1 800 HUF
2443733
12948
399
Flea Market
4 db bizsu nyaklánc. Kopott.
1 200 HUF
2443737
12949
399
Flea Market
2 db bizsu ásvány nyaklánc. Kopott.
1 000 HUF
2443907
12950
399
Flea Market
Hattyús ezüstözött díszváza, m: 17 cm
2 600 HUF
2443980
12951
399
Flea Market
Nyakláncok medállal, kb 10 db
3 000 HUF
2407097
12952
399
Flea Market
6 db fém karabiner, 4 különböző méretben, kopottas állapotban
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m