Flea Market Number of items: 959
2436005
12597
399
Flea Market
Disnep Mickey Ariete - Toast kenyér sütő, dobozában, használati utasítással, működik.
1 200 HUF
2436367
12598
399
3200
Flea Market
Kávépörkölő cca. 1940, alumínum, üveg, fa nyéllel, hibátlan állapotban. 28x24x10,5 cm
3 200 HUF
2436359
12599
399
Flea Market
Antik német Family Scales Gloria dekoratív háztartási mérleg réz mérőtálkával. A zománc táblán a következő felirat olvasható: "family scales gloria DRP kk priv warranted correct". A mérési tartomány 10kg-ig terjed. Az öntöttvas mérlegen egy egy barokk kagylón álló sas látható fagyöngyökkel. A számskála állítható. Korának megfelelő állapotban. m: 34 cm
6 000 HUF
2436511
12600
399
Flea Market
Gyógyszeres dobozka (2db) mini porcelán tányér (1db), matricázott porcelán, jelzett, kopott. d: 4 és 5 cm között.
2 400 HUF
2436544
12601
399
Flea Market
Fókás ékszertartó, kő (anhidrit), khadzhokhi kőgyár (Oroszország), Alján etikett. Jó állapotú, d: 15,5 cm
2 000 HUF
2436630
12602
399
Flea Market
Aero márkájú régi kétkaros mérleg (5kg), tányérok nélkül, súlyokkal. rossz állapotú d: 45,5 cm
2 800 HUF
2436706
12603
399
Flea Market
József Főherceg Szálló Sandrik márkájú, kora Art deco kiöntő, ezüstözött fém, kopott, karcos, jelzett. űrtartalom: 12 cl, m: 7 cm, A József Főherceg Szálló mosdótálja. Porcelán, d: 44 cm 19. század második fele. (Sérült) Budapesten a Keleti Pályaudvarnál (VIII. kerület Baross tér 2.) állt a József Főherceg Szálló. Az egyes szobákban mosdókancsó, tál és éjjeli edény volt elhelyezve a higiéniás szükségletek kielégítésére.
10 000 HUF
2436916
12604
399
Flea Market
Bank lámpa, öntött szitakötő alakú talppal, erősen kopott színezett búrával. Működőképes. m: 25 cm
12 000 HUF
2433121
12606
399
Flea Market
Overmax hordozható mini televízió, nincs kipróbálva, nyugta és használati utasítás van hozzá. Adapter hiánnyal, dobozában. Megkímélt állapotban. Képernyő átló: 22 cm
8 000 HUF
2432851
12607
399
Flea Market
Fa tea tároló doboz, faragott díszítéssel, szovjet, jó állapotú, m: 17,5 cm
2 000 HUF
2432830
12608
399
Flea Market
Kínai esküvői hajdísz dobozában, madár motívumos, kézzel festett fa, jó állapotú, jelzett: Changzhou, fésűk mérete: 9 és 8,5 cm
2 000 HUF
2432797
12609
399
Flea Market
Oszlopos gyertyatartó pár, holland, jó állapotú, jelzett: (Meubelfabriek Oisterwijk), m: 17,5 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house