Flea Market

Number of items: 959

Disnep Mickey Ariete - Toast kenyér sütő, dobozában, használati utasítással, működik.
12597.

1 200 HUF

Kávépörkölő cca. 1940, alumínum, üveg, fa nyéllel, hibátlan állapotban. 28x24x10,5 cm
12598.

3 200 HUF
8,67
10,00

Antik német Family Scales Gloria dekoratív háztartási mérleg réz mérőtálkával. A zománc táblán a következő felirat olvasható: "family scales gloria DRP kk priv warranted correct". A mérési tartomány 10kg-ig terjed. Az öntöttvas mérlegen egy egy barokk kagylón álló sas látható fagyöngyökkel. A számskála állítható. Korának megfelelő állapotban. m: 34 cm
12599.

6 000 HUF

Gyógyszeres dobozka (2db) mini porcelán tányér (1db), matricázott porcelán, jelzett, kopott. d: 4 és 5 cm között.
12600.

2 400 HUF

Fókás ékszertartó, kő (anhidrit), khadzhokhi kőgyár (Oroszország), Alján etikett. Jó állapotú, d: 15,5 cm
12601.

2 000 HUF

Aero márkájú régi kétkaros mérleg (5kg), tányérok nélkül, súlyokkal. rossz állapotú d: 45,5 cm
12602.

2 800 HUF

József Főherceg Szálló Sandrik márkájú, kora Art deco kiöntő, ezüstözött fém, kopott, karcos, jelzett. űrtartalom: 12 cl, m: 7 cm,  A József Főherceg Szálló mosdótálja. Porcelán, d: 44 cm 19. század második fele. (Sérült) Budapesten a Keleti Pályaudvarnál (VIII. kerület Baross tér 2.) állt a József Főherceg Szálló. Az egyes szobákban mosdókancsó, tál és éjjeli edény volt elhelyezve a higiéniás szükségletek kielégítésére.
12603.

10 000 HUF

Bank lámpa, öntött szitakötő alakú talppal, erősen kopott színezett búrával. Működőképes. m: 25 cm
12604.

12 000 HUF

Overmax hordozható mini televízió, nincs kipróbálva, nyugta és használati utasítás van hozzá. Adapter hiánnyal, dobozában. Megkímélt állapotban. Képernyő átló: 22 cm
12606.

8 000 HUF

Fa tea tároló doboz, faragott díszítéssel, szovjet, jó állapotú, m: 17,5 cm
12607.

2 000 HUF

Kínai esküvői hajdísz dobozában, madár motívumos, kézzel festett fa, jó állapotú, jelzett: Changzhou, fésűk mérete: 9 és 8,5 cm
12608.

2 000 HUF

Oszlopos gyertyatartó pár, holland, jó állapotú, jelzett: (Meubelfabriek Oisterwijk), m: 17,5 cm
12609.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF