Flea Market Number of items: 959
2413821
12757
399
Flea Market
Intarziás, lakkozott fa váza. 32,5 cm
2 400 HUF
2413838
12758
399
Flea Market
Fa.réz gyertyatartó 19x24 cm
1 600 HUF
2413813
12759
399
Flea Market
Bontatlan üveg pohár alátét fém tartóval. d: 9,5 cm
1 600 HUF
2400081
12760
399
Flea Market
4 db különböző szamovár teás pohár üveg betéttel, kisebb kopásokkal
2 000 HUF
2416909
12761
399
Flea Market
Retro Woda Kolonska kölni víz eredeti üvegében, m: 11 cm
1 600 HUF
2416184
12762
399
Flea Market
Régi alumínium tejes kanna fa fogóval, 3 literes, kopásokkal, m: 27 cm, d: 12 cm
2 000 HUF
2415454
12763
399
15000
Flea Market
Óriás legyező madaras dekorral 150x70 cm
15 000 HUF
2409096
12764
399
Flea Market
cca 1920-1940 Nettolin légfertőtlenítő pumpa, fém, fa fogóval, kopásokkal, horpadásokkal, h: 39 cm
2 000 HUF
2409030
12765
399
Flea Market
cca 1940-50 3 db fém doboz: Ovomaltine, Jemalt és Maltiron, kopott
3 000 HUF
2408963
12766
399
Flea Market
Kínai stílusú teás készlet, kerámia kannával, 4 db fül és alj nélküli kerámia csészével, műanyag tálcával, matricás dekorral, apró kopásnyomokkal, eredeti karton dobozában
1 600 HUF
2408097
12767
399
Flea Market
Berndorf alpakka süteményes evőeszköz készlet, 6 személyes, jelzett, jó állapotban, papírdobozban
4 000 HUF
2380647
12768
399
Flea Market
Alpakka kávés készlet, 6 személyes, Pénzverde jelzéssel, kopásokkal, d: 6 cm és 11 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house