Flea Market

Number of items: 959

Intarziás, lakkozott fa váza. 32,5 cm
12757.

2 400 HUF

Fa.réz gyertyatartó 19x24 cm
12758.

Fa.réz gyertyatartó 19x24 cm

1 600 HUF

Bontatlan üveg pohár alátét fém tartóval. d: 9,5 cm
12759.

1 600 HUF

4 db különböző szamovár teás pohár üveg betéttel, kisebb kopásokkal
12760.

2 000 HUF

Retro Woda Kolonska kölni víz eredeti üvegében, m: 11 cm
12761.

1 600 HUF

Régi alumínium tejes kanna fa fogóval, 3 literes, kopásokkal, m: 27 cm, d: 12 cm
12762.

2 000 HUF

Óriás legyező madaras dekorral 150x70 cm
12763.

15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1920-1940 Nettolin légfertőtlenítő pumpa, fém, fa fogóval, kopásokkal, horpadásokkal, h: 39 cm
12764.

2 000 HUF

cca 1940-50 3 db fém doboz: Ovomaltine, Jemalt és Maltiron, kopott
12765.

3 000 HUF

Kínai stílusú teás készlet, kerámia kannával, 4 db fül és alj nélküli kerámia csészével, műanyag tálcával, matricás dekorral, apró kopásnyomokkal, eredeti karton dobozában
12766.

1 600 HUF

Berndorf alpakka süteményes evőeszköz készlet, 6 személyes, jelzett, jó állapotban, papírdobozban
12767.

4 000 HUF

Alpakka kávés készlet, 6 személyes, Pénzverde jelzéssel, kopásokkal, d: 6 cm és 11 cm
12768.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF