Flea Market

Number of items: 959

Afrikai bennszülött figura, faragott fa, kis kopásokkal és karcolásokkal, m:33 cm
12745.

2 000 HUF

5 db fajansz kacsa, apró kopásokkal. m: 12,5 és 20 cm között.
12746.

3 000 HUF

Bronz tintatartó üvegbetéttel. m: 12 cm
12747.

2 600 HUF
7,05

3 db porcelán keleti váza, kopott. jelzett. m: 20 és 35 cm között
12748.

3 000 HUF

Szecessziós stílusú gobelin, Otto Eckmann után szabadon, sérült, fa keretben, 39x50,5 cm
12749.

4 000 HUF

Lakkozott, csíkos fa váza. 28 cm
12750.

1 800 HUF

Inarziás lakkozott fa ládika. Kulcs nélkül, kis sérüléssel 24x17x7 cm
12751.

4 000 HUF

Bőr kocka dobó pohár. Kövekkel kirakott 10 cm
12752.

2 000 HUF

Faragott fa ládika. 17x11x8 cm
12753.

2 000 HUF

Bőr borítású fa ládika. dombonyomott. Don Quijotét ábrázoló. Kissé sérült. 20x13x6 cm
12754.

3 000 HUF

Faragott fa maszk - fali  lámpa, dugaljjal, sárga izzóval. 36 cm
12755.

3 000 HUF

Érdekes formájú, bőrrel borított üveg. Jelzett, festett bőr. Dugóval. 38 cm
12756.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF