Flea Market
Number of items: 959
2444695
12745
399
Flea Market
Afrikai bennszülött figura, faragott fa, kis kopásokkal és karcolásokkal, m:33 cm
2 000 HUF
2444701
12746
399
Flea Market
5 db fajansz kacsa, apró kopásokkal. m: 12,5 és 20 cm között.
3 000 HUF
2444900
12747
399
Flea Market
Bronz tintatartó üvegbetéttel. m: 12 cm
2 600 HUF
2444721
12748
399
Flea Market
3 db porcelán keleti váza, kopott. jelzett. m: 20 és 35 cm között
3 000 HUF
2445574
12749
399
Flea Market
Szecessziós stílusú gobelin, Otto Eckmann után szabadon, sérült, fa keretben, 39x50,5 cm
4 000 HUF
2413742
12750
399
Flea Market
Lakkozott, csíkos fa váza. 28 cm
1 800 HUF
2413353
12751
399
Flea Market
Inarziás lakkozott fa ládika. Kulcs nélkül, kis sérüléssel 24x17x7 cm
4 000 HUF
2413689
12752
399
Flea Market
Bőr kocka dobó pohár. Kövekkel kirakott 10 cm
2 000 HUF
2413314
12753
399
Flea Market
Faragott fa ládika. 17x11x8 cm
2 000 HUF
2413316
12754
399
Flea Market
Bőr borítású fa ládika. dombonyomott. Don Quijotét ábrázoló. Kissé sérült. 20x13x6 cm
3 000 HUF
2413317
12755
399
Flea Market
Faragott fa maszk - fali lámpa, dugaljjal, sárga izzóval. 36 cm
3 000 HUF
2413801
12756
399
Flea Market
Érdekes formájú, bőrrel borított üveg. Jelzett, festett bőr. Dugóval. 38 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m