Flea Market Number of items: 959
2436619
12585
399
Flea Market
Húsvágódeszka, néhány kisebb repedéssel, 46x27,5 cm + húsklopfoló, fa nyéllel, h: 27,5 cm + húsdaráló, műanyag és fém, eredeti dobozában
5 000 HUF
2436603
12586
399
Flea Market
Üveg és fém tükrös doboz virágos díszítéssel, kissé kopottas, 18,5x16,5x6,5 cm
3 000 HUF
2433861
12587
399
7500
Flea Market
Varró doboz, fa, réz berakással, lengyel város Białystok címerével díszítve. Vegyesen fellelhető a dobozban varrótű, gombostű, gombok, gyűszű, varró olló stb. Apró kopásokkal, mérete: 27x16x14,5 cm
7 500 HUF
2434132
12588
399
2200
Flea Market
Hentes bárd, rozsdafoltos 29 cm
2 200 HUF
2434170
12589
399
Flea Market
Szecessziós bronz asztali tükör, jó állapotú m: 26,5
3 000 HUF
2434268
12590
399
3200
Flea Market
Fém mérleg, 5kg-ig, tányérokkal, kopott, sérült. Felirat: (Nem hitelesíthető express konyhai mérleg 5 Kg) 41×19×13 cm
3 200 HUF
2434276
12591
399
Flea Market
Ramses réz kávédaráló, jelzett, 18×12×12 cm
2 800 HUF
2434499
12592
399
Flea Market
2 db bélyeg album kisebb kopásokkal.
1 000 HUF
2435382
12593
399
Flea Market
Papír ruhatáska 1940 körül, sérült 140x65 cm
1 400 HUF
2435546
12594
399
Flea Market
6 személyes rozsdamentes acél étkészlet, villa, kanál kés és teáskanál dobozában. Doboz: 25x34 cm
1 600 HUF
2435780
12595
399
Flea Market
Öntöttvas asztali mérleg réz tányérokkal. Jelzett Salgótarjáni. 38 cm
2 000 HUF
2435965
12596
399
400
Flea Market
8 db CD vegyesen (Dobrády Ákos, Gheorghe Zamfir, Gáspár Laci, Kuschelrock, Gigi D'Agostino stb.)
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house