Flea Market

Number of items: 959

Húsvágódeszka, néhány kisebb repedéssel, 46x27,5 cm + húsklopfoló, fa nyéllel, h: 27,5 cm + húsdaráló, műanyag és fém, eredeti dobozában
12585.

5 000 HUF

Üveg és fém tükrös doboz virágos díszítéssel, kissé kopottas, 18,5x16,5x6,5 cm
12586.

3 000 HUF

Varró doboz, fa, réz berakással, lengyel város Białystok címerével díszítve. Vegyesen fellelhető a dobozban varrótű, gombostű, gombok, gyűszű, varró olló stb. Apró kopásokkal, mérete: 27x16x14,5 cm
12587.

7 500 HUF
20,33
23,44

Hentes bárd, rozsdafoltos 29 cm
12588.

2 200 HUF
5,96
6,88

Szecessziós bronz asztali tükör, jó állapotú m: 26,5
12589.

3 000 HUF
30

Fém mérleg, 5kg-ig, tányérokkal, kopott, sérült. Felirat: (Nem hitelesíthető express konyhai mérleg 5 Kg) 41×19×13 cm
12590.

3 200 HUF
8,67
10,00

Ramses réz kávédaráló, jelzett, 18×12×12 cm
12591.

2 800 HUF
11

2 db bélyeg album kisebb kopásokkal.
12592.

1 000 HUF

Papír ruhatáska 1940 körül, sérült 140x65 cm
12593.

1 400 HUF

6 személyes rozsdamentes acél étkészlet, villa, kanál kés és teáskanál dobozában. Doboz: 25x34 cm
12594.

1 600 HUF

Öntöttvas asztali mérleg réz tányérokkal. Jelzett Salgótarjáni. 38 cm
12595.

2 000 HUF

8 db CD vegyesen (Dobrády Ákos, Gheorghe Zamfir, Gáspár Laci, Kuschelrock, Gigi D'Agostino stb.)
12596.

400 HUF
1,08
1,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF