Flea Market

Number of items: 959

4 db fa fűszertartó, tárolóval, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, h: 24 cm
12561.

2 200 HUF
5,96
6,88

Kávéházi kis tasakos cukrok gyűjteménye, közte sok egyforma, több száz darab, kb. 2,4 kg
12562.

1 800 HUF

52 db reklámos golyóstoll
12563.

52 db reklámos golyóstoll

2 000 HUF

Iparművész réz gyertyatartók,3 db, jelzés nélkül, m: 5 cm, h: 24 cm; m: 4 cm, h: 13,5 cm; m: 4,5 cm, h: 25 cm
12564.

2 000 HUF

'Harley-Davidson International 4400' kamion modell, eredeti kissé sérült dobozában, h: 14 cm
12565.

1 000 HUF

Távol-keleti lakkozott, festett, aranyozott fa dobozka, kulcs nélkül, kopott, az egyik zsanér kissé laza, 14x16x4,5 cm
12566.

2 000 HUF

Afrikai faragott fa maszk, kopásnyomokkal, 18x16 cm
12567.

3 000 HUF

Sakk-figura készlet, 'Schach' feliratú fadobozban, teljes, de egy-két figurán kis sérüléssel, kis kopásnyomopkkal, doboz: 12x17x6 cm
12568.

2 000 HUF

cca 1930-1940 Régi magyaros díszítésű gyermekruha, ('Gyermekruha-Otthon Budapest' címkével), kabát, blúz, nadrág, 1 pár cipő, kalap, kopott, kissé foltos.
12569.

18 000 HUF
48,78
56,25

Opera Luxus, külnis üvegcse, tartalommal, h: 7 cm
12570.

3 000 HUF

Eau de Cologne Russe M. M., Bp., Kozmetikai és Háztartásvegyip. V. parfümös üvegcse, tartalommal, 8x4,5x3,5 cm
12571.

2 000 HUF

'Underberg' gyomorkeserű üvegcse, bontatlan, tartalommal, h: 10,5 cm
12572.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF