Flea Market Number of items: 959
2441658
12561
399
2200
Flea Market
4 db fa fűszertartó, tárolóval, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, h: 24 cm
2 200 HUF
2441773
12562
399
Flea Market
Kávéházi kis tasakos cukrok gyűjteménye, közte sok egyforma, több száz darab, kb. 2,4 kg
1 800 HUF
2441749
12563
399
Flea Market
52 db reklámos golyóstoll
2 000 HUF
2442540
12564
399
Flea Market
Iparművész réz gyertyatartók,3 db, jelzés nélkül, m: 5 cm, h: 24 cm; m: 4 cm, h: 13,5 cm; m: 4,5 cm, h: 25 cm
2 000 HUF
2442701
12565
399
Flea Market
'Harley-Davidson International 4400' kamion modell, eredeti kissé sérült dobozában, h: 14 cm
1 000 HUF
2442827
12566
399
Flea Market
Távol-keleti lakkozott, festett, aranyozott fa dobozka, kulcs nélkül, kopott, az egyik zsanér kissé laza, 14x16x4,5 cm
2 000 HUF
2442839
12567
399
Flea Market
Afrikai faragott fa maszk, kopásnyomokkal, 18x16 cm
3 000 HUF
2442847
12568
399
Flea Market
Sakk-figura készlet, 'Schach' feliratú fadobozban, teljes, de egy-két figurán kis sérüléssel, kis kopásnyomopkkal, doboz: 12x17x6 cm
2 000 HUF
2434099
12569
399
Flea Market
cca 1930-1940 Régi magyaros díszítésű gyermekruha, ('Gyermekruha-Otthon Budapest' címkével), kabát, blúz, nadrág, 1 pár cipő, kalap, kopott, kissé foltos.
18 000 HUF
2434400
12570
399
Flea Market
Opera Luxus, külnis üvegcse, tartalommal, h: 7 cm
3 000 HUF
2434389
12571
399
Flea Market
Eau de Cologne Russe M. M., Bp., Kozmetikai és Háztartásvegyip. V. parfümös üvegcse, tartalommal, 8x4,5x3,5 cm
2 000 HUF
2434269
12572
399
Flea Market
'Underberg' gyomorkeserű üvegcse, bontatlan, tartalommal, h: 10,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house