Flea Market

Number of items: 959

Alabástromból készült görög férfi és nő áhítat szobra. Jelzett. m: 22 cm
12610.

1 800 HUF
10

vegyes lovacska figurák, 8 db, porcelán, fa kerámia, műanyag, kisebb sérülésekkel.
12611.

1 000 HUF

Szecessziós füles fajansz tálca ezüstözött fém keretben. m: 37x25cm
12613.

2 000 HUF
17

Elefántok, zsírkő faragvány. d: 10,3cm
12614.

1 000 HUF

Agyag Hadsereg íjásza Qin Shi Huang Di (Kr.e. 259 - 210) kínai császár mauzóleumából. Kicsinyített másolat (Replika) szobor, sérült, m: 21 cm, öntött kőből.
12615.

1 000 HUF
13

Art déco vastag papírmasé kínáló tál és tálca. Kopottas állapotban. Alján jelzés: MVP HUNGARY
12616.

1 000 HUF

Afrikai harcos csont figura, sérült, m: 15 cm
12617.

4 000 HUF

Japán lakk fadoboz, festett, kopott, sérült. 28x8x6cm
12618.

1 000 HUF

Deuter hátizsák, jó állapotú.m: 50 cm
12619.

1 200 HUF
9

Vászon táska és fém, görgős húzós kocsi m: 38x50 cm
12620.

1 400 HUF

Bergner kávédaráló, fajansz, fa, hibátlan m: 18,5 cm
12621.

3 600 HUF
9,76
11,25

Mozsár, bronz, kopott, sérült. m: 10,5 cm
12622.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF