Flea Market Number of items: 959
2437528
12610
399
Flea Market
Alabástromból készült görög férfi és nő áhítat szobra. Jelzett. m: 22 cm
1 800 HUF
2437844
12611
399
Flea Market
vegyes lovacska figurák, 8 db, porcelán, fa kerámia, műanyag, kisebb sérülésekkel.
1 000 HUF
2437903
12613
399
Flea Market
Szecessziós füles fajansz tálca ezüstözött fém keretben. m: 37x25cm
2 000 HUF
2438118
12614
399
Flea Market
Elefántok, zsírkő faragvány. d: 10,3cm
1 000 HUF
2438183
12615
399
Flea Market
Agyag Hadsereg íjásza Qin Shi Huang Di (Kr.e. 259 - 210) kínai császár mauzóleumából. Kicsinyített másolat (Replika) szobor, sérült, m: 21 cm, öntött kőből.
1 000 HUF
2438335
12616
399
Flea Market
Art déco vastag papírmasé kínáló tál és tálca. Kopottas állapotban. Alján jelzés: MVP HUNGARY
1 000 HUF
2438352
12617
399
Flea Market
Afrikai harcos csont figura, sérült, m: 15 cm
4 000 HUF
2438500
12618
399
Flea Market
Japán lakk fadoboz, festett, kopott, sérült. 28x8x6cm
1 000 HUF
2438897
12619
399
Flea Market
Deuter hátizsák, jó állapotú.m: 50 cm
1 200 HUF
2438907
12620
399
Flea Market
Vászon táska és fém, görgős húzós kocsi m: 38x50 cm
1 400 HUF
2439288
12621
399
Flea Market
Bergner kávédaráló, fajansz, fa, hibátlan m: 18,5 cm
3 600 HUF
2439311
12622
399
Flea Market
Mozsár, bronz, kopott, sérült. m: 10,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house