Flea Market Number of items: 959
2441019
12647
399
Flea Market
Füles 5 részre osztott asztali kínáló, ezüstözött, üvegbetéttel, hibátlan. d: 29,5cm
2 800 HUF
2441023
12648
399
Flea Market
Bronz falikar párban, kopott.
2 000 HUF
2441147
12649
399
Flea Market
Nagyméretű sisakcsiga tengeri csigaház m: 14cm, h: 20 cm
2 000 HUF
2442039
12650
399
Flea Market
Régi japán lakkdoboz sérült, 30x11x7,5 cm
1 000 HUF
2442043
12651
399
Flea Market
1 800 HUF
2442062
12652
399
Flea Market
Díszkürt, szaru, fém rátéttel, a végén figurális kutyafej. Vésett felirat: "Gesegnet soll der Trunk Euch sein, das Wasser Euch und mir der wein." (Áldd meg az italt, áldd meg a vizet és áldd meg a bort.) Kopott, apró sérülésekkel. h: 72 cm
5 000 HUF
2442221
12653
399
Flea Market
Kínai zsírkő figura, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
2 800 HUF
2442238
12654
399
Flea Market
2 db Ludas Matyis zománc tál, kopott. d: 16 és 21 cm
1 200 HUF
2442234
12655
399
Flea Market
Keleti kávés kiöntő 2 db, kopott, m: 6,5 és 10 cm
1 200 HUF
2442404
12656
399
Flea Market
Lámpa, kopott, sérült, m: 16 cm
1 200 HUF
2442491
12657
399
Flea Market
1 600 HUF
2442563
12658
399
Flea Market
Szandrik ezüstözött alpakka csésze 2db, kopott sérült, d: 11cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house