Number of items: 260
2318716
11132
398
1 600 HUF
2318724
11133
398
4 000 HUF
2390410
11134
398
Herendi porcelán liba figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
2 000 HUF
2385311
11135
398
Japán, porcelán teás készlet 4 személyes, plusz hozzá négy személyes süteményes készlet. Matricásak, jelzettek, minimális kopással.
4 000 HUF
2395988
11136
398
Kis kínai porcelán váza virágmintával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
1 000 HUF
2346316
11137
398
1 600 HUF
2345872
11138
398
Henneberg porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 10,5 cm, d: 9,5 cm
1 200 HUF
2408145
11139
398
Wien Augarten fehér mázas porcelán Mozart büszt, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
6 000 HUF
2408266
11140
398
Schaubachkunst biszkvit porcelán szántó férfi lovakkal, jelzett, kis kopásnyomokkal, gyári repedésekkel, h: 31 cm
12 000 HUF
2408260
11141
398
4600
Porcelán balerina, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 23 cm
4 600 HUF
2408429
11142
398
Rörstrand porcelán tál, 2 db, levonóképes, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, 19×19 cm
4 000 HUF
2411187
11143
398
80000
80 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m