Number of items: 260
2423417
11204
398
Aquincumi porcelán támaszkodó akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
2 000 HUF
2423460
11205
398
Zsolnay sárga porcelán mokkás csésze és alj, 2-2 db, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 4 cm
2 000 HUF
2423465
11206
398
Zsolnay virág mintás porcelán szószos edény, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal és mázhibákkal, m: 10 cm, h: 22,5 cm
2 000 HUF
2423467
11207
398
Bohemia virág mintás porcelán bögre fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm, d: 8,5 cm
1 000 HUF
2431067
11208
398
Zsolnay retro mitológiai jelenetes bögre. Matrocás, jelzett, kopott 9 cm
1 000 HUF
2431066
11209
398
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 18x16 cm
4 000 HUF
2431063
11210
398
Herendi Rotschild mintás porcelán dohányzó szett. Hamutartó, gyufa tartó, csikknyomó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
10 000 HUF
2431057
11211
398
Porcelán tojás jelzés nélkül, kinyitható ékszer tartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm
1 200 HUF
2431055
11212
398
Hollóházi gyűszűk 3 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2,5 cm
1 200 HUF
2431052
11213
398
Hollóházi, a Herendi Viktória mintához hasonló gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm
1 200 HUF
2431042
11214
398
4200
Herendi Léda és a hattyú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9,5 cm
4 200 HUF
2430896
11215
398
Hollóházi porcelán népviseletbe öltözött lány, kézzel festett, jelzett, szoknya alján kis mázhibákkal. m: 30 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m