Chinaware / Porcelain Number of items: 260
2423936
11168
398
Zsolnay antik, XIX. sz. virág mintás áttört mini kaspó. Kézzel festett, jelzett (Zsolnay családi pecsét), sérült (repedéssel). d: 5,5 cm, m: 6 cm
12 000 HUF
2423918
11169
398
Herendi zöld virág mintás porcelán csésze két füllel és aljjal, kézzel festett, jelzett az az aljon (Herend mélynyomás), apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 10 cm
3 000 HUF
2423906
11170
398
3 000 HUF
2423889
11171
398
2 db virág mintás, három lábon álló porcelán fűszertartó edény, kézzel festett, jelzés nélkül, mindkettő sérült, m: 7, d: 4 cm
2 000 HUF
2424077
11172
398
3 000 HUF
2424320
11173
398
Herendi Eton mintás porcelán süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19 cm
3 000 HUF
2424314
11174
398
Herendi Eton mintás porcelán süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, d: 19 cm
3 000 HUF
2424308
11175
398
Herendi Eton mintás porcelán süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, mázhibákkal, d: 19 cm
3 000 HUF
2424303
11176
398
3 000 HUF
2424425
11177
398
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, pró kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, m: 19 cm
12 000 HUF
2424484
11178
398
Herendi porcelán mini figura, kézzel festett, jelzett (mélynyomás és régi Herend kék jelzés), apró kopásnyomokkal, m: 4 cm
4 000 HUF
2424480
11179
398
Herendi porcelán figura (Szent Imre?), fehér mázas, jelzett (mélynyomás), apró kopásnyomokkal, m: 10 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house