Number of items: 260

Bing&Grondhal dán dísztányér, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 15 cm
11156.

2 800 HUF

Rosenthal váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, 18×13 cm
11157.

1 800 HUF

Bavaria porcelán antik jelenetes ékszertartó. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 6,5 cm
11158.

3 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás dobozka. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel d 8x8 cm
11159.

3 000 HUF

Hollóházi porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan.
11160.

12 000 HUF

Zsolnay porcelán teáskanna, fehér mázas, jelzett, kis kopással, lepattanással. m: 17,5 cm
11161.

4 000 HUF

2 db Zsolnay pillangó mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. m: 5,5 cm
11162.

9 000 HUF
24,39
28,13

11163.

2 000 HUF

Kispesti madár pár. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 10x12 cm
11164.

2 000 HUF

11165.

4 000 HUF

Meisseni kínai sárkány mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. d. 12,5 cm, m: 2,5 cm
11166.

8 000 HUF

Zsolnay sárga-narancs lüsztermázas porcelán patikai tégely fedéllel, jelzett, kopásnyomokkal. m: 9 cm
11167.

3 000 HUF
35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF