Number of items: 260
2400884
11156
398
Bing&Grondhal dán dísztányér, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 15 cm
2 800 HUF
2400798
11157
398
Rosenthal váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, 18×13 cm
1 800 HUF
2410595
11158
398
Bavaria porcelán antik jelenetes ékszertartó. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 6,5 cm
3 000 HUF
2398373
11159
398
Zsolnay pillangó mintás dobozka. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel d 8x8 cm
3 000 HUF
2402759
11160
398
Hollóházi porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan.
12 000 HUF
2394703
11161
398
Zsolnay porcelán teáskanna, fehér mázas, jelzett, kis kopással, lepattanással. m: 17,5 cm
4 000 HUF
2409504
11162
398
2 db Zsolnay pillangó mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. m: 5,5 cm
9 000 HUF
2409509
11163
398
2 000 HUF
2409516
11164
398
Kispesti madár pár. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 10x12 cm
2 000 HUF
2409530
11165
398
4 000 HUF
2423989
11166
398
Meisseni kínai sárkány mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. d. 12,5 cm, m: 2,5 cm
8 000 HUF
2423976
11167
398
Zsolnay sárga-narancs lüsztermázas porcelán patikai tégely fedéllel, jelzett, kopásnyomokkal. m: 9 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m