Number of items: 260

Kínai pillangós porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 34 cm
11120.

3 000 HUF

11121.

18 000 HUF
48,78
56,25

11122.

40 000 HUF
108,40
125,00

Kispesti porcelángyár népies mintás kulacs. Kézzel festett ,jelzett, kicsi kopással 14 cm
11123.

2 000 HUF

11124.

7 000 HUF
18,97
21,88

Delft kékfestett porcelánok gyűjteménye. Figurák, edények tálak, stb, jelzettek, jó  állapotban.
11125.

12 000 HUF

11126.

5 000 HUF

11127.

36 000 HUF
97,56
112,50

11128.

40 000 HUF
108,40
125,00

11129.

5 000 HUF

11130.

10 000 HUF

11131.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF