Number of items: 260
2392513
11216
398
Hollóházi lúd, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
2 000 HUF
2430898
11217
398
Aquincum porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
2 000 HUF
2430900
11218
398
Aquincum porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
2 000 HUF
2431040
11219
398
Herendi csizmadia inas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
8 000 HUF
2428192
11220
398
Cmielów lengyel retró porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
3 000 HUF
2428160
11221
398
8 db román porcelán figura, vegyes jelzésekkel, sérülésekkel
10 000 HUF
2428352
11222
398
Josef Steidl Znaim porcelán dísztányér, plasztikus virágmintával, kézzel festett, jelzett, kisebb kopással, d: 23 cm
3 000 HUF
2428299
11223
398
Hollóházi virágmintás porcelán bonbonniere és tálka, matricásak, jelzettek, a bonbonniere apró kopással, 7,5x9x4 cm és 15x8,5 cm
1 600 HUF
2428292
11224
398
Herendi virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, a fülei javítottak, 9x6 cm
1 200 HUF
2428286
11225
398
Zsolnay porcelán bonbonniere és tálka, kézzel festettek, jelzettek, a tálkán kisebb kopások, 7x7x4 cm és 8x12 cm
1 800 HUF
2430586
11226
398
Drasche kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 8,5 cm
3 000 HUF
2430587
11227
398
Zsolnay porcelán kutyafigura, kézzel festett, jelzett, kopással 12x9 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m