Number of items: 332
2386694
11300
394
Hollóházi porcelán kék fedeles váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
1 200 HUF
2386684
11301
394
Hollóházi porcelán zenélő kisfiú, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
4 000 HUF
2386667
11302
394
Hollóházi porcelán térdelő lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
1 200 HUF
2386493
11303
394
Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
1 600 HUF
2391099
11304
394
Aquincumi porcelán ülő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm
2 000 HUF
2109934
11305
394
1 200 HUF
2386950
11306
394
Aquincumi porcelán nadrágot húzó kislány figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan m:10 cm
1 200 HUF
2386905
11307
394
Aquincumi porcelán női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 26 cm
1 600 HUF
2386557
11308
394
Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, gyári repedéssel, m: 23 cm
1 600 HUF
2386548
11309
394
2 000 HUF
2386542
11310
394
Aquincumi porcelán lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
3 000 HUF
2392935
11311
394
Aquincumi porcelán kínáló szett, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×8 és 18×11,5 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m