Number of items: 332

Zsolnay porcelán váza egyedi virágos festéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14 cm
11201.

10 000 HUF

Zsolnay porcelán váza egyedi virágos festéssel. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 15 cm
11202.

10 000 HUF

Zsolnay porcelán pillangó mintás készlet. kaspó és váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 7 cm, m: 15,5 cm
11203.

5 000 HUF

Zsolnay perzsa mintás porcelán mokkás csésze alátéttel, 2-2 db, jelzett, hibátlan, karton díszdobozban, doboz alján sérült címkével.
11204.

16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay pillangó mintás étkészlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, komplett, hibátlan.
11205.

100 000 HUF
271,00
312,50

Zsolnay pillangó mintás mokkás / kávés készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, komplett, hibátlan.
11206.

70 000 HUF
189,70
218,75

Zsolnay pillangó mintás teás készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, komplett, hibátlan.
11207.

70 000 HUF
189,70
218,75

Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet: kanna, kiöntő, cukortartó, 6 db csésze aljjal. Matricásak, jelzettek, kis kopásokkal
11208.

50 000 HUF
135,50
156,25

Zsolnay mokkás készlet, 6 db csésze aljjal, részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 4 cm, d: 10 cm
11209.

6 000 HUF

11210.

36 000 HUF
97,56
112,50

Zsolnay porcelán reggeliző készlet egy személyes, teás csészével. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11211.

3 000 HUF

Zsolnay étkészlet. Matricás, jelzett, egy mély tányér hiány, néhány kisebb mázhiba, kopottak.
11212.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF