Number of items: 332

11288.

1 800 HUF

Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm
11289.

2 000 HUF

Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan , matrica nyommal 11cm
11290.

3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi porcelán virágmintás tálkák, 4 db különböző, matricásak, jelzettek, kis kopásokkal. 13x7 cm és 18,5x13 cm közötti méretben
11291.

3 000 HUF

Hollóházi virág mintás váza. Matricás, jelzett, hibátlan. 25 cm
11292.

2 000 HUF
10

Hollóházi kos formájú dobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 10,5x9 cm
11293.

9 000 HUF
24,39
28,13

Hollóházi hat személyes étkészlet hozzá plusz 6 db mély tányérral. Matricás, jelzett, hibátlan.
11294.

40 000 HUF
108,40
125,00
11

Hollóházi süteményes készlet 6 személyes. Matricás, jelzett, hibátlan.
11295.

12 000 HUF

Hollóházi mokkás és teás készletek kannák nélkül. 6 személyesek. Matricás, jelzett, hibátlan.
11296.

18 000 HUF
48,78
56,25

Hollóházi porcelán olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 8,5 cm
11297.

1 200 HUF

Hollóházi porcelán madárka, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. m: 13,5 cm
11298.

1 200 HUF

Hollóházi porcelán gyertyatartó, matricás, jelzett, minimális kopással. m: 14 cm
11299.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF