Number of items: 332
2392520
11324
394
Rosenthal porcelán tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 12,5 cm
3 000 HUF
2393242
11325
394
Rosenthal aranyozott peremű porcelán váza, peremén kis hibával, jelzett, m: 29 cm
3 000 HUF
2389667
11326
394
26000
Rosenthal porcelán süteményes készlet: füles tálca, jelzett, hibátlan, 30x27,5 cm + 12 db tányér, jelzettek, az egyiken hajszálrepedéssel, d: 17 cm
26 000 HUF
2389367
11327
394
Rosenthal porcelán karácsonyi fali tál, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
3 600 HUF
2387368
11328
394
Meisseni porcelán nagyméretű tál, virágos-hagymás mintával, máz alatti kék festéssel. Jelzett, a szélén egy részen javított. 36,5x27,5 cm
6 000 HUF
2387351
11329
394
Meisseni Thun Klösterle porcelán szószós tál aljjal, virágos-hagymás mintával, máz alatti kék festéssel. Jelzett, alján lepattanásokkal. 22x14x10 cm
6 000 HUF
2389372
11330
394
Hutschenreuther madaras porcelán fali tál, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm
5 000 HUF
2318724
11331
394
4 000 HUF
2318716
11332
394
1 800 HUF
2365993
11333
394
3 000 HUF
2365982
11334
394
2 400 HUF
2366079
11335
394
Antik porcelán amfora váza, matricás, jelzés nélkül, formaszámmal, kopásnyomokkal, alsó peremén apró sérüléssel, m: 28 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m