Number of items: 214
2383659
11189
393
Hollóházi "art deco" macska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
6 000 HUF
2383663
11190
393
Hollóházi angyalka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm
3 000 HUF
2383684
11191
393
Hollóházi porcelán nyulak, fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan, 7x7 cm
1 800 HUF
2383697
11192
393
Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29 cm
3 000 HUF
2377613
11193
393
6 000 HUF
2383736
11194
393
Hollóházi porcelán bonbonniere, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x7 cm
1 000 HUF
2378679
11195
393
1 200 HUF
2359875
11196
393
Hollóházi porcelán rózsa mintás süteményes készlet 4 tányérral, egy tállal. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 16, 26 cm
1 000 HUF
2380910
11197
393
Hollóház porcelán ékszeres doboz fedéllel, matricás virág dekorral, kopásnyomokkal, d: 6,5 cm, m. 4 cm.
1 000 HUF
2378314
11198
393
Hollóházi porcelán ESMTK-MMSZ motorcsónak verseny plakett Margitsziget. 1973. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x12 cm
2 000 HUF
2378219
11199
393
Hollóházi porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
20 000 HUF
2378216
11200
393
Hollóházi porcelán süteményes készlet. Hozzá tálaló és kisebb bonbonnierek. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m