Number of items: 214
2347091
11153
393
Zsolnay porcelán hiányos sütemény készlet, 1 db tál, 41x15,5 cm és 4 db tányér, d. 15 cm, jelzett, mind erős kopásnyomokkal
5 000 HUF
2381199
11154
393
Zsolnay Sissy mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm
2 000 HUF
2381197
11155
393
Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x10 cm
4 000 HUF
2384389
11156
393
Zsolnay porcelán pillangó mintás kis kaspó. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. m: 6,5 cm
2 000 HUF
2379153
11157
393
Zsolnay virágmintás vázácska, matricás, jelzett, az alján javított, m: 14 cm
1 600 HUF
2291126
11158
393
Zsolnay virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 12 cm
1 800 HUF
2338375
11159
393
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. m: 16 cm
3 000 HUF
2341068
11160
393
3 000 HUF
2277013
11161
393
Zsolnay kalocsai mintás váza. Matricás, jelzett, apró kopásokkal. m: 19 cm
4 000 HUF
2383401
11162
393
6 db Zsolnay porcelán süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 17,5 cm
8 000 HUF
2257578
11163
393
Zsolnay porcelán süteményeskészlet, hiányos, 1 db tálca, 5 db kistányér, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm, 25 cm
5 000 HUF
2377600
11164
393
3800
2 db Zsolnay tejes csupor. Matricás, jelzett, hibátlan 10 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m