Number of items: 214
2382931
11177
393
Hollóházi porcelán hegedűs kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 14,5 cm
2 000 HUF
2382935
11178
393
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 14 cm
2 000 HUF
2382926
11179
393
Hollóházi porcelán tojás alakú ékszertartó fedéllel, matricás, jelzett, hibátlan, mázhibával, h: 14 cm, m: 8,5 cm
1 000 HUF
2373888
11180
393
Hollóházi porcelán hal pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 24 cm
2 000 HUF
2346317
11181
393
Hollóházi virág mintás lapos porcelán tál, matricás, jelzett, egyik sarkában apró csorbával, 16x12 cm
2 000 HUF
2383025
11182
393
Hollóházi porcelán madaras-virágos mintájú váza, matricás, jelzett, apró lepattanással. m: 12 cm
1 800 HUF
2383512
11183
393
2200
Hollóházi porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, tanúsítvánnyal. 16x11x6 cm
2 200 HUF
2383612
11184
393
Hollóházi nemzetközi nőnap dekoros retro cukordoboz és két mokkás csésze, aljjal. Matricás, jelzett, minimális kopással
3 000 HUF
2383651
11185
393
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm
2 000 HUF
2383647
11186
393
Hollóházi favágó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
1 200 HUF
2383654
11187
393
1 000 HUF
2383655
11188
393
Hollóházi porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x10 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m