Number of items: 214

Hollóházi porcelán hegedűs kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 14,5 cm
11177.

2 000 HUF

Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 14 cm
11178.

2 000 HUF

Hollóházi porcelán tojás alakú ékszertartó fedéllel, matricás, jelzett, hibátlan, mázhibával, h: 14 cm, m: 8,5 cm
11179.

1 000 HUF

Hollóházi porcelán hal pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 24 cm
11180.

2 000 HUF

Hollóházi virág mintás lapos porcelán tál, matricás, jelzett, egyik sarkában apró csorbával, 16x12 cm
11181.

2 000 HUF

Hollóházi porcelán madaras-virágos mintájú váza, matricás, jelzett, apró lepattanással. m: 12 cm
11182.

1 800 HUF

Hollóházi porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, tanúsítvánnyal. 16x11x6 cm
11183.

2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi nemzetközi nőnap dekoros retro cukordoboz és két mokkás csésze, aljjal. Matricás, jelzett, minimális kopással
11184.

3 000 HUF

Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm
11185.

2 000 HUF

Hollóházi favágó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
11186.

1 200 HUF

11187.

1 000 HUF

Hollóházi porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x10 cm
11188.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF