Number of items: 214

11141.

22 000 HUF
59,62
68,75

Zsolnay antik, perzsa mintás teáscsésze. cca 1870 Kézzel festett, jelzett (kék családi pecsét) . Mázrepedésekkel. d: 16 cm, 11 cm
11142.

10 000 HUF
30

Zsolnay porcleán egyedi bonbonniere absztrakt mintával: formaterv: T. Surányi Anna, festés: Szűcs Ilona. Kézzel festett, jelzett (150. jubileum) , egy apró lepattanással. d: 12 cm, m: 15 cm
11143.

20 000 HUF
54,20
62,50
19

Zsolnay porcelán óratartó keret, két kutyával plasztikusan díszített, fehér mázas, jelzett (kopott jelzéssel), hajszálrepedéssel, mázhibákkal, óra nélkül, 47×19x7 cm
11144.

15 000 HUF
40,65
46,88

Zsolnay eozin mázas kancsó, jelzett, apró mázhibákkal, m: 28 cm
11145.

22 000 HUF
59,62
68,75

Zsolnay porcelán eozin mázas kagyló formájú névjegytartó tálka. Jelzett, hibátlan. 15x12 cm
11146.

10 000 HUF
9

Zsolnay eozin mázas fodros váza. Jelzett, hibátlan  16 cm
11147.

10 000 HUF
9

Zsolnay eozin mázas Anonymus szobor. Jelzett. sérült, kis hiánnyal. 16x14 cm
11148.

1 000 HUF
56

Zsolnay porcelán étkészlet. Teljes. Matricás, jelzett, hibátlan.
11149.

50 000 HUF
135,50
156,25

Zsolnay teás készlet. Matricás, jelzett, apró kopással.
11150.

20 000 HUF
54,20
62,50

11151.

24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay porcelán teás készlet, aranyozott dekorral, jelzett, apró kopásnyomokkal
11152.

22 000 HUF
59,62
68,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF