Chinaware / Porcelain Number of items: 214
2382711
11129
393
Herendi Léda a hattyúval, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:13,5 cm, h:20 cm
12 000 HUF
2383677
11130
393
Herendi virág mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, hibátlan h:10 cm, m: 5 cm
2 800 HUF
2382870
11131
393
15000
Herendi porcelán kínai fö (pho) kutya, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 15 cm, h: 16 cm / Herend porcelain Chinese pho dog, length: 15 cm, height: 16 cm
15 000 HUF
2338371
11132
393
Herendi lovát fékező. lófékező csikós legény, kézzel festett, jelzett. sérült: kantárja hiányos, m 20 cm, h 19 cm
18 000 HUF
2338216
11133
393
20 000 HUF
2299266
11134
393
32000
Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm
32 000 HUF
2315530
11135
393
Herendi rózsaszínű rózsa porcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 8,5x7 cm
2 000 HUF
2363558
11136
393
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, apró gyári barna pöttyel, m: 14 cm
6 000 HUF
2351723
11137
393
Zsolnay porcelán kisfiú labdával, kézzel festett, jelzett, alsó peremén apró csorbával, m:11,5 cm (tervező:Sinkó András)
3 600 HUF
2381153
11138
393
Herendi porcelán Déryné, kézzel festett, jelzett, sérült, javított m: 22 cm
1 000 HUF
2243854
11139
393
46000
Zsolnay tanácsköztársasági vörös katona. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 41 cm
46 000 HUF
2382921
11140
393
Herendi porcelán csizmás kandúr, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house