Number of items: 214
2378220
11201
393
Hollóházi porcelán két személyes teás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
6 000 HUF
2378029
11202
393
Hollóházi porcelán csengő. Matricás, jelzett, hibátlan. 20 cm
1 800 HUF
2377592
11203
393
Hollóházi klasszikus stílusú porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan. 17x14 cm
3 000 HUF
2382945
11204
393
Aquincumi porcelán női akt, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 26 cm
2 000 HUF
2382943
11205
393
Aquincumi porcelán legény népviseletben, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 25 cm
2 000 HUF
2363562
11206
393
Aquincumi porcelán pingvin, kézzel festett, jelzett, csőrén lepattanással, m: 10,5 cm
1 800 HUF
2383576
11207
393
Aquincum porcelán hóember és kisfiú figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16 cm
3 000 HUF
2383696
11208
393
Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan. , m: 22 cm
2 000 HUF
2379001
11209
393
Aquincum porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
1 600 HUF
2383590
11210
393
Aquincumi porcelán női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 26 cm
2 000 HUF
2378853
11211
393
Aquincumi porcelán térdelő női akt, kézzel festett, jelzett, apró mázhibával, m: 22 cm
2 000 HUF
2382113
11212
393
Aquincum porcelán szív alakú ékszertartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 6,5 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m