Number of items: 214
2381093
11237
393
Alt Wien porcelán ékszeres dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan. 13x8,5 cm
3 000 HUF
2343775
11238
393
Schaubach Kunst zenélő puttó figura, kézzel festett, jelzett, sérült, lepattanással, javított, kopásnyomokkal, m: 15 cm
1 000 HUF
2327131
11239
393
Rhodoszt ábrázoló görög porcelán hamutál és vázácska, matricás, jelzetlen, aranyozással, kopásokkal, m: 7 cm, d: 9 cm
1 000 HUF
2326855
11240
393
Porcelán hal, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 10 cm
1 200 HUF
2326824
11241
393
Porcelán kakas, kézzel festett, jelzetlen, kopásokkal, m: 11,5 cm
1 000 HUF
2384972
11243
393
Óriási porcelán tétel nagyrészt figurális darabok, sok kézzel festett, nagyrészt szép állapotban.
1 000 HUF
2343579
11244
393
Kínai porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 6,5 cm
1 200 HUF
2383724
11245
393
Meisseni rózsa mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 16 cm
3 000 HUF
2383572
11246
393
Bona antik fajansz sütemény kínáló tál. Máz alatti festéssel, jelzett, kopásokkal. d: 23 cm
5 000 HUF
2383536
11247
393
Meisseni rózsás teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
4 000 HUF
2383583
11248
393
15000
Meisseni porcelán szerelmi jelenetet ábrázoló dísztányér pár. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. d: 27 cm, 17,5 cm
15 000 HUF
2383606
11249
393
Kínai antik fajansz teás csésze. Kézzel festett, jelzett, repedéssel a csészén. d: 6 cm, d: 12 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m