Chinaware / Porcelain Number of items: 214
2385022
11262
393
Delft kékfestésű cukordoboz. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan. d: 10 cm
2 400 HUF
2297577
11263
393
Royal Dux Csehszlovákia Sokol játékok XI. súlyemelés jelzésű porcelán sas. Kézzel festett. jelzett, hibátlan / Royal Dux Czechoslovakia Sokol games XI eagle - weight lifting figurine 19 cm
4 000 HUF
2363545
11264
393
Keletnémet libákat ölelő férfi pálinkás palack 6db pohárral, kézzel festett, jelzett, 23cm
3 000 HUF
2347094
11265
393
AML Royal porcelain német mokkás készlet, 6 db csésze, m: 5 cm, 6 db alj, d: 11 cm, 1 db tányér, d: 17,5 cm, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti díszdobozban
5 000 HUF
2346316
11266
393
1 600 HUF
2345872
11267
393
Henneberg porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 10,5 cm, d: 9,5 cm
1 200 HUF
2337156
11268
393
Kínai pillangós porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 34 cm
6 000 HUF
2329945
11269
393
Porcelán lámpa súly, m: 14 cm
2 800 HUF
2314066
11270
393
Vegyes porcelán és kerámia tétel, kopásnyomokkal, sérülésekkel
9 000 HUF
2376810
11271
393
Schumann Bavaria design váza. Piros, fehér, arany. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal / Design vase m: 21 cm
6 000 HUF
2376816
11272
393
4 db festett biszkvit porcelán figura. Jelzés nélkül, minimális kopásokkal. cca 17 cm
4 000 HUF
2377108
11273
393
Goebl Collector's club M. J. Hummel - West Gernany biszkvit porcelán plakett fa keretben d: 15 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house