Number of items: 214
2378009
11286
393
Kobalt-festett porcelán kiöntő dugóval. Mázas, jelzett, hibátlan. 22 cm
3 000 HUF
2378014
11287
393
Epiag porcelán leveset tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 35 cm
3 000 HUF
2378484
11288
393
Epiag mitológiai jelenetes porcelán dísztányér. Matricás, jelzett, hibátlan. 25 cm
5 000 HUF
2377605
11289
393
Kínai váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásokkal 25 cm
4 000 HUF
2378224
11290
393
18 000 HUF
2378226
11291
393
Rohlau hiányos, 3 személyes teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan.
6 000 HUF
2377609
11292
393
Sarreguemines porcelánfajansz 2 db teás csésze és alj, + 1 db mokkás csésze aljjal, Matricás, jelzett, kopásokkal
5 000 HUF
2377610
11293
393
Jelzés nélkül, irizáló mázas váza. Hibátlan. 33,5 cm
2 000 HUF
2378393
11294
393
Schlegelmilch porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 19x19 cm
1 200 HUF
2378533
11295
393
2 db cipő formájú Ikeás váza. Jelzett, hibátlan. 26 cm
2 400 HUF
2382467
11298
393
Gránit porcelán elefánt fiával, kézi festéssel, farkánál sérült, ragasztott, 13,5x15 cm
2 000 HUF
2382718
11299
393
Drasche porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 14,5x8 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m