Number of items: 226
2293047
11282
384
Carl Scheidig Grafenthal porcelán putto figura, kézzel festett, jelzett, lepattanással, javított, m: 12,5 cm
1 200 HUF
2293647
11283
384
Porcelán gyerek bohóc figura, kézzel festett, jelzés nélkül, 7x7,5 cm
1 000 HUF
2293932
11284
384
XIX sz. Régi fajansz fali tál, kopott, amatőr javításokkal, sérült, d: 26 cm
2 000 HUF
2293995
11285
384
Áttört szélű kisgyerekes illusztrációjú porcelán tál, matricás, jelzés nélkül, kopott, 23x5 cm + Kínai kék-fehér tálkák, 2 db, kézzel festett, jelzett, 11,5x5,5 cm
1 000 HUF
2294722
11286
384
Lány tükörrel, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×12×8 cm
1 000 HUF
2295713
11287
384
7500
Gustavsberg porcelán fali tányér, 3 db, levonóképes, hibátlanok, d: 21 cm
7 500 HUF
2295700
11288
384
Rörstrand porcelán fali tányér, 4 db, levonóképes, hibátlanok, d: 21 cm
9 000 HUF
2295664
11289
384
Kínai porcelán tál, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 21 cm
1 400 HUF
2295771
11290
384
Spanyol porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 12 cm
5 000 HUF
2295829
11291
384
Goebel porcelán 3 db kisgyerek, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:
7 000 HUF
2293674
11292
384
Porcelán csengő, rajta gondolás szerelmespáros jelenttel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11 cm
1 000 HUF
2293677
11293
384
Kürtös néger figura, mellette hajókémény alakú vázácskával, kézzel festet, jelzett, kopásnyomokkal, 7x4 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m