Number of items: 226
2293359
11294
384
Wagner & Apel fehér mázas porcelán elefánt, jelzett, 7x10,5 cm
1 400 HUF
2295875
11295
384
16 000 HUF
2295856
11296
384
14000
14 000 HUF
2287141
11297
384
Wilhelmsburg porcelán petróleumlámpa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
1 200 HUF
2291536
11298
384
Metzler & Ortloff porcelán ékszerdobozka 2 db matricás, jelzett, apró kopásokkal. d: 8,5 cm
4 000 HUF
2292890
11299
384
2 db Oktoberfestes porcelán korsók, matricás, jelzetlen hibátlan, m: 15 cm + Levélmotívumú üvegváza, repedéssel, m: 15 cm
1 400 HUF
2291380
11300
384
Mokkás csésze gyűjtemény. 6 különböző, aljjal, vegyes márkák. Jelzettek, kis kopásokkal.
3 000 HUF
2291379
11301
384
Haas & Czjczek teás csésze készlet 6 személyes csésze + alj, hozzá 6 süteményes tányér. Máz alatti képk festéssel, jelzett, apró kopással
6 000 HUF
2292402
11302
384
Kínai kék-fehér porcelán váza, kézzel festett, jelzetlen, kis kopásokkal, m: 19 cm
3 000 HUF
2291052
11303
384
Lepkés porcelán párologtató, kézzel festett, azonosítatlan jelzéssel, kis repedéssel, 13x12 cm
1 200 HUF
2291047
11304
384
Román Regal márkájú porcelán mikulás figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
1 600 HUF
2291131
11305
384
Porcelán bagoly könyvön, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 11 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m