Number of items: 226

Bohemia csehszlovák hiányos porcelán étkészlet, tál d: 23 cm m: 6 cm, lapos kínáló 24x36 cm, kerek lapos tál d: 30,5 cm, leveses tál d: 23 cm m: 10 cm, 5 db mély- és 5 db lapos tányér, szószos tál, fűszertartó edényke, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
11318.

5 000 HUF

Antik porcelán reggeliző kisfiú figura, kézzel festett, jelzett, javított, m: 7,5 cm
11319.

5 000 HUF

Royal Dux tigris, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, h:20 cm, m: 8 cm
11320.

2 800 HUF

11321.

2 600 HUF
7,05

Polonne puma, kézzel festett, jelzett, foltos, m: 15,5 cm
11322.

2 000 HUF

11323.

1 000 HUF

4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm
11324.

1 200 HUF

11325.

3 400 HUF
9,21
10,63

Porcelán kislány figura, fehér mázas, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m: 11 cm
11326.

1 000 HUF

Ingres Weiss Marienbad áttört porcelán virág mintás tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 23 cm
11327.

1 000 HUF

Schumann dísztál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 32 cm
11328.

1 000 HUF

2 db porcelán tál, egyik matricás, hajszálrepedéssel d:  32 cm
11329.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF