Number of items: 226

Meisseni porcelán csésze aljjal és tálkával, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, csésze m: 7 cm, d: 9,5 cm, alj: 15,5 cm, tál: 15 cm
11258.

4 000 HUF

Meisseni porcelán csésze aljjal és tálkával, máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopásokkal, csésze m: 7 cm, d: 9,5 cm, alj: 15,5 cm, tál: 14,5 cm
11259.

4 000 HUF

Poema Artistic porcelain Emil Cretu: "vadászok", festett bisquit porcelán, jelzett, hibátlan 27x21 cm
11260.

10 000 HUF

XIX. sz. vége. Nagy méretű fajansz dísz, figurális jelenettel. Jelzés nélkül, formaszámmal. Kopásokkal.51 cm
11261.

18 000 HUF
48,78
56,25

11262.

800 HUF

11263.

800 HUF

Porcelán angyalka csengő, h: 6 cm
11264.

1 200 HUF

Mikasa Japán mokkás készlet hiányosan. Matricás, jelzett, hibátlan.
11265.

3 000 HUF

11266.

1 800 HUF

11267.

1 600 HUF

Porcelán tányér, máz alatt festett, apró máz alatti repedéssel a pereme alatt, kopásokkal, d: 20 cm
11268.

1 000 HUF

Porcelán szakés készlet, kiöntővel, 6 db csészével, kézzel festett, jelzetlen, apró kopásokkal, m: 15 cm, 4 cm
11269.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF