Chinaware / Porcelain Number of items: 226
2295741
11258
384
Meisseni porcelán csésze aljjal és tálkával, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, csésze m: 7 cm, d: 9,5 cm, alj: 15,5 cm, tál: 15 cm
4 000 HUF
2295734
11259
384
Meisseni porcelán csésze aljjal és tálkával, máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopásokkal, csésze m: 7 cm, d: 9,5 cm, alj: 15,5 cm, tál: 14,5 cm
4 000 HUF
2268076
11260
384
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: "vadászok", festett bisquit porcelán, jelzett, hibátlan 27x21 cm
10 000 HUF
2286248
11261
384
XIX. sz. vége. Nagy méretű fajansz dísz, figurális jelenettel. Jelzés nélkül, formaszámmal. Kopásokkal.51 cm
18 000 HUF
2112289
11262
384
2056185
11263
384
2269737
11264
384
Porcelán angyalka csengő, h: 6 cm
1 200 HUF
2240378
11265
384
Mikasa Japán mokkás készlet hiányosan. Matricás, jelzett, hibátlan.
3 000 HUF
2159901
11266
384
1 800 HUF
2173668
11267
384
1 600 HUF
2173708
11268
384
Porcelán tányér, máz alatt festett, apró máz alatti repedéssel a pereme alatt, kopásokkal, d: 20 cm
1 000 HUF
2250034
11269
384
Porcelán szakés készlet, kiöntővel, 6 db csészével, kézzel festett, jelzetlen, apró kopásokkal, m: 15 cm, 4 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house