Number of items: 226

Zsolnay kék virág mintás porcelán teáskészlet. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. Komplett.
11209.

13 000 HUF
35,23
40,63

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, hibátlan, m: 20 cm
11210.

3 000 HUF
17

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal 12,5x13,5 cm
11211.

1 800 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×8,5 cm
11212.

4 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, jelzett, hibátlan, keretben, 6,5×4 cm
11213.

4 000 HUF
13

Hollóházi porcelán plakett, Szász Endre (1926-2003) által tervezett dekorral, számozott: 7/500. Fa keretben. 17x11 cm
11214.

20 000 HUF
54,20
62,50

Hollóházi porcelán nyulak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7 cm
11215.

1 200 HUF

11216.

3 000 HUF

Hollóházi porcelán népviseletes női figura, kézzel festett, jelzett, az alján lepattanásokkal, m: 28,5 cm
11217.

3 000 HUF

11218.

1 200 HUF

Hollóházi angyal. Kézzel festett, jelzett,  hibátlan. 8 cm
11220.

2 000 HUF
17

Hollóházi váza és gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm, 22 cm + Hollóházi TSB BM Központi Szervek, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 11 cm
11221.

800 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF