Number of items: 226
2295545
11173
384
Zsolnay pillangómintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
2 000 HUF
2295397
11174
384
Zsolnay pillangómintás porcelán mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
1 600 HUF
2286257
11175
384
Zsolnay virágmintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Eredeti díszdobozban. m: 7,5 cm
5 000 HUF
2291126
11176
384
Zsolnay virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 12 cm
2 000 HUF
2273141
11177
384
11000
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, kis hajszál repedéssel, m: 34 cm
11 000 HUF
2295858
11178
384
Zsolnay virágmintás tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
1 000 HUF
2294716
11179
384
Zsolnay virágmintás szív alakú porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, 11x11,5 cm
1 000 HUF
2294701
11180
384
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
2 600 HUF
2294777
11181
384
Zsolnay virágmintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással 12x8 cm
1 600 HUF
2294799
11182
384
Zsolnay virágmintás porcelán vázák (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 26 cm, 27 cm
5 000 HUF
2293419
11183
384
Fischer/Zsolnay lámpa. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal. Búra nélkül 56 cm
16 000 HUF
2287638
11184
384
Zsolnay (?) virágmintás petróleumlámpa test, jelzés nélkül, kézzel festett mázas fajansz, apró kopásnyomokkal, m: 27,5 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m