Number of items: 226
2206965
11316
376
Kínai porcelán tál kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm
4 000 HUF
2206893
11317
376
Mayer Wiesau Bavaria barokk jelenetes porcelán tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 31 cm
6 000 HUF
2206882
11318
376
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 41 cm
18 000 HUF
2206235
11319
376
Viktória cseh porcelán kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 6,5 cm
2 000 HUF
2168891
11320
376
Viktória csehszlovák váza antik jelenettel, párban, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
4 000 HUF
2158948
11321
376
Leander cseh porcelán magyar kézi festéssel: Szabó Györgyné, Debrecen. Kopásokkal. d:8,5 cm, m: 10 cm
2 400 HUF
2159025
11322
376
6 000 HUF
2103566
11323
376
Thomas Ivory Bavaria német virágmintás porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 29,5 cm
6 000 HUF
2159059
11324
376
XX. sz. eleje: MZ csehszlovák porcelán leveses és szószos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal 23x7,5 cm, 34x17 cm
2 600 HUF
2192417
11326
376
Jelzés nélkül: Aranyozott porcelán váza és asztali dísz. Kis lepattanással. m: 13 cm, 22 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m