Chinaware / Porcelain Number of items: 226
2160148
11280
376
Össz. 2 db kutyákat ábrázoló, holland Ter Steege kis méretű porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 13 cm
1 400 HUF
2018932
11281
376
Jelzett matricás tálka, hibátlan, d: 16 cm
2 000 HUF
2173708
11282
376
Porcelán tányér, máz alatt festett, apró máz alatti repedéssel a pereme alatt, kopásokkal, d: 20 cm
1 400 HUF
1979411
11283
376
Esernyős kislány, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm
2 000 HUF
2215648
11284
376
Sűrű Erzsi: Díszfestett, kobaltkék díszítésű kaspó. Jelzett. Hibátlan. d: 16 cm, m: 10 cm
4 000 HUF
2215650
11285
376
Jelzés nélkül: porcelán dohányzó készlet. irizáló mázfestéssel. Apró kopásokkal.
1 400 HUF
2215590
11286
376
Kék mintás porcelán váza, levonóképes, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm
1 000 HUF
2215298
11287
376
6 db lepke motívumú mini porcelán váza, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 7,5 cm
1 600 HUF
2210930
11288
376
Össz. 5 db antik gyerek porcelán: 3 db mélytányér, d: 16,5 cm; 1 db tálka, d. 13,5 cm; 1 db szószos kiöntő, h: 13,5 cm. Részben kézzel festett, formaszámmal jelzett, kopásnyomokkal.
2 000 HUF
2209278
11289
376
2 db virágmintás porcelán WC lehúzó, matricás, jelzés nélkül, m: 11,5 cmx2
1 400 HUF
2214360
11290
376
7 db apró porcelán állat figura. Jelzés nélkül, hibátlanok
2 000 HUF
2214351
11291
376
Porcelán tojás. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan. 10 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house