Number of items: 226
2207369
11304
376
Ilmann porcelán bonbonniere. Mázas, jelzett, hibátlan. 10x10 cm
2 000 HUF
2207382
11305
376
Drezdai rokokó stílusú porcelán szobor. Kézzel festett, jelzett, sérült. m: 14 cm.
1 000 HUF
2207378
11306
376
Alt Wien rokokó porcelán szobor. Kézzel festett, jelzett, sérült. 15 cm.
1 000 HUF
2212596
11307
376
Alt Wien kanál formájú kínáló. Matricás, jelzett, kis kopással 17 cm
8 000 HUF
2215717
11308
376
1915 Uránia Országos Nővédő Egyesület - A hadbavonultak özvegyei és árvái javára. Propaganda bögre, dekoratív címeres festéssel. Matricás, kopásokkal
4 000 HUF
2210967
11309
376
Ilmenau ékszertartó doboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm
1 600 HUF
2211194
11310
376
Ilmenau 3 db porcelán plakett díszdobozban. Matricás, egyik jelzett, hibátlan. d: 6,5 cm
1 200 HUF
2211167
11311
376
Régi, csehszlovák cukortartó. Matricás, jelzett, kopásokkal 17x10 cm
1 000 HUF
2206919
11312
376
Görög aranyozott mokkáskészlet, 6 db csésze és 6 db alj, hibátlan
1 800 HUF
2211808
11313
376
2 db porcelán kiöntő, matricás, jelzetlen, apró kopásokkal, lepattanással, m: 18 cm, 20 cm
1 800 HUF
2209491
11314
376
3 600 HUF
2211841
11315
376
Anya gyermekével, biszkvit porcelán Idea Iparművészeti vállalatos címkével jelzett, hibátlan, m: 31,5 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m