Number of items: 226
1907183
11095
376
18 000 HUF
2191049
11096
376
Herendi virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. d: 15x8,5 cm
1 000 HUF
2191309
11097
376
Herendi VA mintás fonott kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:9 cm
2 000 HUF
2215847
11098
376
Herendi áttört porcelán mécsestartó pár. Aranyozott, fehér mázas, jelzett, hibátlanok m: 15 cm
7 000 HUF
2210549
11099
376
Herendi virágmintás porcelán bonboniere, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 5x7,5 cm
1 400 HUF
2191034
11100
376
Herendi Apponyi mintás tejszín kiöntő, régi jelzéssel Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:7 cm
3 000 HUF
2191295
11101
376
Herendi Apponyi fantázia tejszín kiöntő Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9x5 cm
3 000 HUF
2191040
11102
376
Herendi Rotschild mintás kapribogyós tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 7,5 cm
3 000 HUF
2146284
11103
376
Herendi malacos lány, kézzel festett, jelzett (Vastaghné) (apró lepattanással a fülön), 13x9 cm
12 000 HUF
2182987
11104
376
Herendi ritka virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm
6 000 HUF
2182993
11105
376
Herendi virág mintás talpas váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 17 cm
8 000 HUF
1929075
11106
376
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m