Number of items: 226
2206650
11120
376
28000
28 000 HUF
2206798
11121
376
Herendi vándorfiú. Fehér mázas, jelzett Hibátlan. 15 cm
5 000 HUF
2206795
11122
376
Herendi szentek. Fehér mázas, jelzett Hibátlan. 10,5 cm
10 000 HUF
2209762
11123
376
Herendi porelán tálka, 2 db: indiai kosár mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, kis kopásnyomokkal, d: 11,5 cm + Apponyi mintás áttört kosárka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11,5 cm
4 000 HUF
2210599
11124
376
Herendi Viktória mintás porcelán ékszertartó dobozka + tálka + Eton mintás tálka, kézzel festett, jelzett, dobozkán kis lepattanással, jelzett
5 000 HUF
2208152
11125
376
Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm
6 000 HUF
2209065
11126
376
Herendi Viktória mintás porcelán váza + Zsolnay virágmintás porcelán váza + Korondi kerámia váza + Hollóházi mini váza, többségében sérültek
1 000 HUF
2187310
11127
376
Herendi porcelán Déryné, fehér mázas, jelzett, öntési hibával, m: 36 cm
20 000 HUF
2212575
11128
376
Herendi kávés csésze. Kézzel festett, jelzett hibátlan. d: 11 cm
8 000 HUF
2215722
11129
376
Herendi Duna Intercontinental mintás hamutartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 11 cm
5 000 HUF
2215723
11130
376
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 16 cm
5 000 HUF
2210943
11131
376
Herendi virág mintás, tojás alakú ékszertartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m