https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 309
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2112313
17589
365
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Ernst Jünger: Nappal-éjszaka, Maximák és gondolatok Ernst Jünger műveiből, Pécs, 2018, Varázsló Macska Kiadó, kiadói papírkötésben, sorszámozott (15/100)
Starting price:
3 000 HUF
2111285
17590
365
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kós Károly: Székely balladák. Bukarest, 1973, Kriterion Könyvkiadó, 41 p. Kiadói fűzött illusztrált papírborítékban. Készült Kós Károly kilencvenedik születésnapjára.
Starting price:
1 000 HUF
2111528
17591
365
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tábori Piroska - Ruzicska Jolán: A család fehér és ruhaneműje. Bp., é.n., Élet és Egészség. Kiadói papírkötésben, foltos 2028609
17592
365
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Karinthy Frigyes: Két hajó. Novellák. Bp.,1915, Athenaeum, 204+4 p. Első kiadás. Átkötött aranyozott gerincű modern kemény-kötésben.
Starting price:
1 600 HUF
2112339
17593
365
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Heymann Robert: Rasputin. Fordította Holló Márton. Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötésben, felvágatlan példány
Starting price:
1 600 HUF
2033042
17594
365
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Swift: Gulliver a törpék országában. Ford. és átdolgozta Gáspárné Dávid Margit. Pályi Jenő rajzaival. Bp., é.n., Nova Irodalmi Intézet. Átkötött modern egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2048378
17595
365
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pálffy Albert: A fejedelem keresztleánya. I-II. rész. (Egybekötve.) Pest, 1856, Heckenast Gusztáv, 264+280 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2068204
17596
365
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bajza versei. A költő életrajzával Toldy Ferenc által. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv, XXII+296 p. Negyedik, teljesebb kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az utolsó szennylapon hiánnyal, a címkép hiányzik.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2110794
17597
365
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Játsszál velem. Mindent tudok. Szerk.: Pünkösti Andor. Bp., 1934, Újság Részvénytársaság. Kiadói félvászon-kötés.
The item is not available
2079985
17598
365
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A szeretet breviáriuma. Szerk.: Sík Sándor, Juhász Vilmos. Bp.,1991.,Orpheusz. Egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a címlap és az elülső előzéklap kissé piszkos.
The item is not available
2083206
17599
365
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kaari Utrio: Éva lányai. Az európai nő története. Bp., 1984. Corvina. Kiadói papírkötésben
The item is not available
2070462
17600
365
0
5000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Benedek Marcell: Shakespeare. A Függeléket készítette és az illusztrációkat összeáll.: Staud Géza. Bp.,1957, Bibliotheca, 415+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. Benedek Marcell (1885-1969) író, műfordító, egyetemi tanár, irodalomtörténész, színházigazgató, Benedek Elek fia által Benedek András (1913-1995) és Klára (felesége?) részére dedikált példány.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment