Number of items: 309

Gutenberg Nagy Lexikon I. köt. Bp., 1931, A Nagy Lexikon Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó kötéstábla hullámos.
17576.

1 000 HUF

17577.

1 000 HUF

Lukács György: Nagy orosz realisták.+Új magyar kultúráért. Bp.,1946-1948., Szikra. Első kiadások. Kiadói papírkötés.
17578.

1 000 HUF

Illyés Gyula: Két kéz. Bp., (1950), Athenaeum. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17579.

1 000 HUF

Ádám Tamás: Máglyák ideje. Tapolca-Diszel, 2006,Jambuska. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17580.

1 000 HUF

Riskó Géza: Vasárnapi visszhang. Bp.,[1998],Hungalibri. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17581.

1 000 HUF

Pacepa, Ion Mihai: Vörös horizontok. 1-2. rész. Társadalmi valóság - nemzeti önismeret. Kézirat, belső használatra. Bp., 1988, BME GK Münnich Ferenc Kollégium. Kiadói papírkötés.  Szamizdat.
17582.

1 000 HUF

Sárközy Péter: Faludi Ferenc. (1704-1779.) Pozsony, 2005, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által Klebelsberg Éva részére dedikált példány.
17583.

1 000 HUF

Az első száz évünk. 1918-2018. Kiadva a XXVI. Felvonó Konferenciára. Bp., 2018., TM-Lift. Kiadói papírkötés.
17584.

1 000 HUF

Hegyes Zoltán: Szociográfia-részletek. Zalai napló, 171-203 p. Két példány, az egyiken a szerző dedikációjával.
17585.

1 000 HUF

Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal. A szerző által dedikált!
17586.

1 000 HUF

17588.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF