Books: Other rarities Number of items: 309
2065307
17576
365
Gutenberg Nagy Lexikon I. köt. Bp., 1931, A Nagy Lexikon Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó kötéstábla hullámos.
1 000 HUF
1997918
17577
365
1 000 HUF
1998172
17578
365
Lukács György: Nagy orosz realisták.+Új magyar kultúráért. Bp.,1946-1948., Szikra. Első kiadások. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2089810
17579
365
Illyés Gyula: Két kéz. Bp., (1950), Athenaeum. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2063556
17580
365
Ádám Tamás: Máglyák ideje. Tapolca-Diszel, 2006,Jambuska. Kiadói papírkötés. Dedikált.
1 000 HUF
2069877
17581
365
Riskó Géza: Vasárnapi visszhang. Bp.,[1998],Hungalibri. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
1 000 HUF
2033263
17582
365
Pacepa, Ion Mihai: Vörös horizontok. 1-2. rész. Társadalmi valóság - nemzeti önismeret. Kézirat, belső használatra. Bp., 1988, BME GK Münnich Ferenc Kollégium. Kiadói papírkötés. Szamizdat.
1 000 HUF
2089789
17583
365
Sárközy Péter: Faludi Ferenc. (1704-1779.) Pozsony, 2005, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által Klebelsberg Éva részére dedikált példány.
1 000 HUF
2087022
17584
365
Az első száz évünk. 1918-2018. Kiadva a XXVI. Felvonó Konferenciára. Bp., 2018., TM-Lift. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2087035
17585
365
Hegyes Zoltán: Szociográfia-részletek. Zalai napló, 171-203 p. Két példány, az egyiken a szerző dedikációjával.
1 000 HUF
2112140
17586
365
Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal. A szerző által dedikált!
1 000 HUF
2050897
17588
365
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house