Number of items: 309

Beöthy Zsolt: A magyar irodalom kis-tükre. Bp.,[1906], Athenaeum Rt., 216 p. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel, Beöthy Zsolt beragasztott arcképével az elülső szennylapon.
17601.

1 000 HUF

Naomi Toth: Robert de Niro. Bp.,2014,Vintage Media.  Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, foltos lapélekkel.
17602.

2 000 HUF

Pál Sárközy: Egy teljes élet. Frédérique Drouin közreműködésével. Ford.: Nikicser László. Bp.,2011,Kossuth. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17603.

1 600 HUF

Könyvek könyve. 87 magyar író, tudós, művész, közéleti ember és kiadó vallomása kedves olvasmányairól. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., [1918]. Lantos, (Biró Miklós ny.) 248 p. Átkötött modern félvászon-kötés, az eredeti papírborító az átkötéskor felhasználták, jó állapotban.
17604.

3 000 HUF

Fehér Ferenc: Szeptemberi útravaló. Újvidék, 1968, Forum. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Fehér Ferenc (1928-1989) által dedikált, dátumozott példány.
17605.

1 200 HUF

Nagy Pál: Monologium. Párizs, 1971, Magyar Műhely.  Emigráns kiadás. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borító széleken kis szakadásokkal. A szerző, Nagy Pál (1934- ) által Vattay Elemér (1931-2012) fényképész, műgyűjtőnek dedikált példány, és aláírt példány.
17606.

3 600 HUF
9,76
11,25

Híres szerelmesek. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17607.

2 600 HUF
7,05

Orosz Ildikó: Marton László. Összpróba. Múzsák és mesterek, avagy egy rendező emlékezései. Radnóti Zsuzsa előszavával. Bp.,2017,Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17608.

1 400 HUF

17609.

1 800 HUF

17610.

2 200 HUF
5,96
6,88

Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány!  Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötésben
17611.

1 000 HUF

Fekete István 2 műve:  Lutra.;Őszi vásár. Bp., Bp., 1965-1970, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17612.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF