Books: Other rarities Number of items: 309
2113209
17540
365
1 000 HUF
2112486
17541
365
E. P. Oppenheim: A csapda. II. köt. Tolnai regénytára. Bp., én., Tolnai. Kiadói illusztrált papírkötés, jó állapotban.
2113048
17542
365
Dr. Fenyvesi László: Paráznák és szoknyapecérek. Bp., 1988., Garabonciás. Kiadói papírkötés. 2112373
17543
365
Schwarz Zsigmond: A horgonyjárat működése és javítása. 33 ábrával. Magyar Órás-szakkönyvtár. II. kötet. Bp., 1923, Budapesti Órásipartestület. Félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
1 000 HUF
2112478
17544
365
2 000 HUF
2112385
17545
365
1 000 HUF
2112391
17546
365
Carré-Barbier: Hamlet. Zenéjét szerezte: Thomas Ambrus. Ford. Böhm Gusztáv. Arad, 1870, Goldscheider H., 27 p.
1 000 HUF
2112343
17547
365
Mikszáth Kálmán: Frivol akta. Brézói ludak. Jókai Mór bevezetőjével. Bp.,1887., Révai. Második kiadás. Kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal.
1 800 HUF
2112416
17548
365
2 800 HUF
2049653
17549
365
1 200 HUF
2082984
17550
365
Thomas Mann művei 1-4. kötet. Bp., 1968. Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kettő kopott.
1 200 HUF
2083380
17551
365
Alszeghy- Baránszky-Jób: A magyar irodalom kincsesháza. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house