Number of items: 309

17637.

800 HUF

17638.

2 000 HUF

Vörösmarty összes munkái. VI. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel.
17639.

2 400 HUF

Vörösmarty összes munkái. IV. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel.
17640.

2 800 HUF

17641.

800 HUF

Francois Villon összes versei, Bp., 1966, Magyar Helikon, Szász Endre illusztrációival, kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval
17642.

1 400 HUF

Cséry Dezső: Itél a Föld! Budapest, 1943, Griff. Cséry Dezső által könyvnapon dedikált példány! Félvászon kötésben, kissé viseletes állapotban.
17643.

1 400 HUF

Morus Tamás: Utópia. Bp., 1989, Európa. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
17644.

800 HUF

Radó Vilmos: Gróf Benyovszky Móric élete és kalandjai. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17645.

1 200 HUF

4 db régi könyv, közte Antalole France: A szilfasoron, Edmond Rostand: Cyrano de Bergerac
17646.

800 HUF

Dr. Déry József: Mit tegyek...? 200 bevált hasznos tanács háziasszonyok részére. Bp., "Drogista Közlöny". Kiadói papírkötés javított gerinccel.
17647.

500 HUF
1,36
1,56

Általános magyar könyvjegyzék. Szerk.: Pikler Blanka, Dr. Braun Róbert. Második bővített és javított kiadás. Bp., 1927. Lantos R.-T. Könyvesboltja. Kiadói papírkötés javított gerinccel.
17648.

500 HUF
1,36
1,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF