Chinaware / Porcelain Number of items: 143
1759122
11253
346
Hollóházi porcelán asztali készlet, 3 db, kopott, jelzett, 8×6- 15×15 cm 1967382
11254
346
11000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 30 cm
11 000 HUF
1964882
11255
346
Hollóházi virágos bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 9×7,5×4 cm
3 000 HUF
1964877
11256
346
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 16 cm
7 000 HUF
1964840
11257
346
Hollóházi Erika mintás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm
5 000 HUF
1964836
11258
346
6 000 HUF
1963747
11259
346
22000
Fischer? hiányos lámpatest fém talapzattal, jelzés nélkül, kézzel festett porcelánfajnász, kopott, m:29 cm
22 000 HUF
1963717
11260
346
cca 1890 Fischer gyűrű (petróleumlámpához), kézzel festett porcelánfajansz, jelzett, apró lepattanással a peremén, kopott, d:13 cm
4 000 HUF
1963392
11261
346
40000
cca 1890 Fischer áttört váza, peremén apró lepattanással, kézzel festett keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), apró kopásnyomokkal, alján átfúrt, formaszám: 1073, m:21 cm
40 000 HUF
1590899
11262
346
Balázs L. Zsuzsa: Női figura, mázas kerámia figura, jelzett, hibátlan, m: 37 cm
8 000 HUF
1965245
11263
346
Gránit virágmintás gyertyatartó párban, jelzett, gyári sérüléssel, m: 14,5 cm
1 200 HUF
1876002
11264
346
Aquincum retró gitáros lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house