Number of items: 143

Alföldi söröskorsó (a középkori Buda látképével), matricás, jelzett, hibátlan, m:20 cm
11265.

800 HUF

Aquincumi porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
11266.

2 400 HUF

Kalocsai falitányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 23,5 cm
11267.

1 200 HUF

Vegyes porcelán tétel, benne Hollóházi, Drasche és egyéb márkák
11268.

3 000 HUF

11269.

22 000 HUF
59,62
68,75

Aquincumi őszapó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm
11270.

1 000 HUF

Eigl mokkás csésze, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal
11271.

1 000 HUF

Victoria porcelán virágmintás kistányér, 5 db, matricás, jelzett, d: 16 cmx5
11272.

2 400 HUF

Scheidig Kunst porcelán figurális fogpiszkálótartó, matricával jelzett, apró lepattanással, m: 13 cm
11273.

2 000 HUF

Potschappel váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:22 cm
11274.

6 000 HUF

cca 1880 J.Defries & Sons áttört lámpatest + fém talapzat, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett, apró hajszál repedéssel, m:18 cm 19×19 cm
11275.

11 000 HUF
29,81
34,38

Victoria kínálótál, matricás, jelzett, kopott, 22×22 cm
11276.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF