Number of items: 143

cca 1880 Zsolnay lámpatest (négy részes, szétszerelve), kézzel festett porcelánfajansz, talapzaton festék lepattogzással, jelzett (TJM), m: 38 cm, hiányos fém szerelékekkel
11241.

50 000 HUF
135,50
156,25

cca 1880 Zsolnay bonbonier, kézzel festett porcelánfajansz, javított, fedél nélkül, jelzett (TJM), d:18,5 cm, m:11 cm,
11242.

12 000 HUF

4 db kisméretű Zsolnay kiöntő, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal, m: 4 cm
11243.

2 000 HUF

cca 1890 Zsolnay gyertyatartó, kézzel festett mázas porcelánfajansz, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 15,5 cm
11244.

11 000 HUF
29,81
34,38

Zsolnay szőlőleveles hiányos étkészlet, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, összesen:23 db
11245.

18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 26,5 cm
11246.

16 000 HUF
43,36
50,00

Hollóházi porcelán mokkás készlet saját dobozában. Matricás, jelzett, hibátlan.
11247.

4 600 HUF
12,47
14,38

Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
11248.

3 600 HUF
9,76
11,25

Szász Endre által tervezett két Hollóházi porcelán medál 6 cm
11249.

3 000 HUF
13

Hollóházi porcelán márványmintás dobozka, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8,5×9×9 cm
11250.

1 000 HUF

Hollóházi porcelán tálka, 2 db, matricás, jelzett, egyiken sérüléssel, 14×10 és 13×7 cm
11251.

1 000 HUF

Porcelán Hollóházi hamutál d:16 cm
11252.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF