Number of items: 143
1966806
11337
346
Kézzel festett, jelzett, japán váza párban, egyik fedél nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 12 és 15 cm (2×)
8 000 HUF
1926511
11338
346
Kaiser virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:26,5 cm
2 000 HUF
1967151
11339
346
Kézzel festett porcelán Buddha, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm
1 800 HUF
1967128
11340
346
3800
Jelzett (Cs.F.) váza máz mintákkal, apró kopásnyomokkal, m: 06 cm
3 800 HUF
1964860
11341
346
Porcelán őzbak, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 14,5 cm
1 000 HUF
1964775
11342
346
A kis libatolvaj, fehérmázas porcelán figura, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 13,5 cm
1 000 HUF
1964766
11343
346
Sárgarigó pár, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 13 cm
1 000 HUF
1039765
11344
346
2 db német echt Kobalt porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 13,5×8,5 ill. 30×12 cm
1961700
11345
346
14000
Kínai fedeles urnaváza, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 26 cm
14 000 HUF
1963751
11346
346
Jelzett szecessziós lámpabura, kézzel festett mázas porcelánfajansz, kopott, máz hibákkal, szerelék nélkül, d:17 cm, m:15 cm
8 000 HUF
1963880
11347
346
Guan Yin, fehér mázas, javított, jelzés nélkül, m:18 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m