Number of items: 143
1555566
11301
346
3 000 HUF
1966807
11302
346
Bavaria csészék süteményes tányérral és egy eltérő mintás csésze alj, apró kopásnyomokkal, matricásak, jelzettek
2 000 HUF
1592066
11303
346
Wallendorf játszó puttó kecskével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm
9 000 HUF
1597737
11304
346
Wallendorf nyuszikat etető puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
6 000 HUF
1128036
11305
346
Wallendorf mosakodó akt, kézzel festett, apró mázhibával, jelzett, m:20 cm /Wallendorf nude woman figurine, signed, small damaged
10 000 HUF
1040462
11306
346
3 000 HUF
1040459
11307
346
2 600 HUF
1910505
11308
346
Elefánt, kézzel festett, jelzés nélkül, apró karcolásokkal, m: 12 cm, h:19 cm
5 000 HUF
1961372
11309
346
Egérpár, jelzetlen figurális porcelán, kopásnyomokkal, 8×6 cm
2 000 HUF
1961394
11310
346
Porcelán mini váza és porcelán patkó, jelzéssel és jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 7,5 és 8 cm
1 600 HUF
1962594
11311
346
3 db tojástartó, kopásnyomokkal
1 000 HUF
1962574
11312
346
6 db mokkás csésze, kopásnyomokkal
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m