Number of items: 143

11301.

3 000 HUF

Bavaria csészék süteményes tányérral és egy eltérő mintás csésze alj, apró kopásnyomokkal, matricásak, jelzettek
11302.

2 000 HUF

Wallendorf játszó puttó kecskével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm
11303.

9 000 HUF
24,39
28,13

Wallendorf nyuszikat etető puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
11304.

6 000 HUF

Wallendorf mosakodó akt, kézzel festett, apró mázhibával, jelzett, m:20 cm /Wallendorf nude woman figurine, signed, small damaged
11305.

10 000 HUF

11306.

3 000 HUF

11307.

2 600 HUF
7,05

Elefánt, kézzel festett, jelzés nélkül, apró karcolásokkal, m: 12 cm, h:19 cm
11308.

5 000 HUF

Egérpár, jelzetlen figurális porcelán, kopásnyomokkal, 8×6 cm
11309.

2 000 HUF

Porcelán mini váza és porcelán patkó, jelzéssel és jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 7,5 és 8 cm
11310.

1 600 HUF

3 db tojástartó, kopásnyomokkal
11311.

1 000 HUF

6 db mokkás csésze, kopásnyomokkal
11312.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF