https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 374

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ámon Ágnes: Örök hívás. Bp., 1943, Ráth T. ny. 64 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
1
13697.

Ámon Ágnes: Örök hívás. Bp., 1943, Ráth T. ny. 64 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Erdélyi Zoltán: Vesztett boldogság. Verses regény. Bp., 1901, Franklin-Társulat. 151 p. 9 t. Korabeli kopottas félvászonkötéseben, a címlapon tulajdonosi bejegyzéssel.
1
13698.

Erdélyi Zoltán: Vesztett boldogság. Verses regény. Bp., 1901, Franklin-Társulat. 151 p. 9 t. Korabeli kopottas félvászonkötéseben, a címlapon tulajdonosi bejegyzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Arany János összes munkái. Végleges teljes kiadás. Huszonharmadik füzet. Budapest, Ráth Mór, 1884. Kiadói papír kötésben,gerincnél szétvált egyébként jó állapotban.
1
13699.

Arany János összes munkái. Végleges teljes kiadás. Huszonharmadik füzet. Budapest, Ráth Mór, 1884. Kiadói papír kötésben,gerincnél szétvált egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Louis Aragon: (Költemények) + Triolet, [Elsa] (Fegyveres fantomok. Re-gényrészlet). (Ford. Murányi-Kovács Endre, Térey Sándor. Bev. Murányi-Kovács Endre.) Bp., 1947, (Parnasszus. Merkantil-ny.) 35 l. 100 számozott példányból, mely a szerzők bp.-i látogatása alkalmából jelent meg, ez az 85. számú. Tűzve, kiadói borítóban.
1
13700.

Louis Aragon: (Költemények) + Triolet, [Elsa] (Fegyveres fantomok. Re-gényrészlet). (Ford. Murányi-Kovács Endre, Térey Sándor. Bev. Murányi-Kovács Endre.) Bp., 1947, (Parnasszus. Merkantil-ny.) 35 l. 100 számozott példányból, mely a szerzők bp.-i látogatása alkalmából jelent meg, ez az 85. számú. Tűzve, kiadói borítóban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
1
13701.

Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás!  Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
1
13702.

Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Pünkösti Andor: Isten elzüllött gyermeke. Bp., 1933, Káldor. 125 p. Kiadói papírkötésben.
1
13703.

Pünkösti Andor: Isten elzüllött gyermeke. Bp., 1933, Káldor. 125 p. Kiadói papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
Donáth László: Jairus fia. Marosvásárhely, 1929, Benkő-Nyomda. Kiadói illusztrált papírkötésben. Az előzék-, ill. címlapon kis szakadás. Felvágatlan. Ritka!
1
13704.

Donáth László: Jairus fia. Marosvásárhely, 1929, Benkő-Nyomda. Kiadói illusztrált papírkötésben. Az előzék-, ill. címlapon kis szakadás. Felvágatlan. Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész. Második kiadás. Bp., 1864, Heckenast. Viseltes, laza korabeli egészvászon-kötésben.
1
13705.

Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész. Második kiadás. Bp., 1864, Heckenast. Viseltes, laza korabeli egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Sasi György: Hogy tört ki?... Elbeszélések. Temesvár, 1943, Szerzői kiadás. 144 p. Kiadói illusztrált  papírkötésben.
1
13706.

Sasi György: Hogy tört ki?... Elbeszélések. Temesvár, 1943, Szerzői kiadás. 144 p. Kiadói illusztrált papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Falusi sportvezetők könyve. Bp.,1955, Athenaeum. 264 p. Kiadói illusztrált papírborítóban, kis sérüléssel. Ritka!
1
13707.

Falusi sportvezetők könyve. Bp.,1955, Athenaeum. 264 p. Kiadói illusztrált papírborítóban, kis sérüléssel. Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 
F. A. Mitchell-Hedges: Tengeri szörnyek. Bp., é.n., Rózsavölgyi. 258 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben.
1
13708.

F. A. Mitchell-Hedges: Tengeri szörnyek. Bp., é.n., Rózsavölgyi. 258 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment